Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel, kasığına kadar uzanan yırtmaçlı elbisesiyle ortalığı yıktı!

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla sosyal medyayı sallayan genç popçu Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel, kasığına kadar uzanan yırtmaçlı yırtmaçlı elbisesiyle nefes kesti. İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Şarkıcı Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. 

Öztel, son olarak neredeyse kasığına kadar uzanan derin yırtmaçlı krem rengi elbisesiyle pozlar verdi. Instagram 100 bin takipçisi bulunan Öztel, pozlarını da takipçilerinin beğenisine sundu.

Ünlü isim, paylaşımına ise şu notu düştü:

"E gün bitti. Gece oldu. Umut yine yarına kaldı... Bir tek kadın değilim ben, çok var bende... Ha ince belli bardağa konan demli bir çay, ha bir dem kadehte...

Her zerremde dem var benim, her yaşanmışlığımda bir tat ve elimden alınan, hiç göremeyeceğim bir gömleğin kokusu. Demin sohbeti var hem, şerefine içilen dostları, sağlığına içilen büyükleri... Hikayelerim var her sonu bir başlangıç olan, belki de sizin virgülünüzden yakalayacak kadar sizden."

Havva Öztel'in kısa sürede binlerce beğeni alan paylaşımına "Çok güzelsin", "Kızlarına taş çıkartırsın" ve "Size her tarz yakışıyor" yorumları yapıldı.