Eşi Buse Varol'dan boşanıyor mu? Alişan gerçeği canlı yayında itiraf etti

Kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatından sonra toparlayamayan Alişan'ın iki çocuğunun annesi Buse Varol'dan boşanacağı iddia edilmişti. İşte olayın perde arkası...

Alişan'dan flaş boşanma açıklaması!

2018 yılında nikah masasına oturan Alişan ve Buse Varol, 2019'un şubat ayında oğulları Burak'ı kucaklarına almıştı. Ünlü çiftin ikinci bebekleri Eliz de geçtiğimiz şubat ayında dünyaya gelmişti.

Alişan-Buse Varol çiftinin son günlerde fikir ayrılıkları yaşadığı iddia edilmişti. Boşanacağı konuşulan ikili, çıkan haberlere ilk kez yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı, Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlandı.

Alişan, "Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın. O hastalık bizim başımızda geldi ve ben kardeşimi kaybettim. Hiçbir zaman geçmeyecek bir acı bu. Şimdi ailem için yaşıyorum, yeğenlerim için çalışıyorum" şeklinde konuştu.

Ünlü şarkıcı Alişan, "Kendimi toparlamaya çalışıyorum derken bu haberlerle uğraşıyorum. Eşim, ailem, herkes çok üzülüyor bu haberlere. Yalan haberi yalanlamak beni gerçekten üzüyor. Böyle bir şey yok. Bunun olmadığını çıkıp söylemek, bu acım varken üzüyor" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Alişan, eşi Buse Varol ile çekilmiş fotoğrafını nazar boncuğu emojisiyle paylaştı. Buse Varol da, fotoğrafı alıntılayarak 'Canım kocam' notunu düştü.

İkilinin bu fotoğraf karesiyle birlikte ayrılık iddiaları da yalanlanmış oldu.