Nereden nereye geldi! Evrim geçiren Alasya'nın değişimi olay!

Bir döneme damga vuran ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün'ün başrolde oynadığı Ihlamurlar Altında dizisindeki Sema karaketinden, şimdilerde Akrep dizisindeki Ferda rolüyle parlayan, FOX TV'nin sevilen dizisi Kırmızı Oda'ya Meliha karakteriyle damga vuran ünlü oyuncu Evrim Alasya'nın değişimi gündem oldu.

Nereden nereye geldi! Evrim geçiren Alasya'nın değişimi olay!

Şimdilerde STAR TV ekranlarında yayımlanan ve Demet Akbağ ile başrollerini paylaştığı Akrep dizisine Ferda karakteriyle damga vuran, FOX TV'nin sevilen Kırmızı Oda dizisindeki Meliha performansıyla parlayan yıldız oyuncu Evrim Alasya'nın değişimi olay oldu.

Birçok başarılı projede yer alan ünlü oyuncu Evrim Alasya, güzelliği ve değişimiyle de adından söz ettiriyor.

Nereden nereye geldi! Evrim geçiren Alasya'nın değişimi olay! - Resim : 1

Tuba Büyüküstün, Bülent İnal gibi ünlü isimlerle bir döneme damga vuran efsane dizi Ihlamurlar Altında'da Sema karakterine can veren Akrep dizisinin Ferda'sı Evrim Alasya'nın inanılmaz değişimi hayranlarının dikkatinden de kaçmadı.

Nereden nereye geldi! Evrim geçiren Alasya'nın değişimi olay! - Resim : 2Seyirciyi ekranlara kilitleyen Kırmızı Oda'nın Meliha'sı tüm Türkiye'yi dram dolu hikayesiyle ağlatmıştı. Alasya, adeta evrim geçirdi.

Bir döneme damga vuran Ihlamurlar Altında dizisinde bir fabrika işçisini canlandıran Alasya'nın Akrep dizisi Ferda'ya geçisi gündem oldu.

Nereden nereye geldi! Evrim geçiren Alasya'nın değişimi olay! - Resim : 3

     Evrim Alasya yeni tarzı ve güzelliğiyle seyirciyi büyülüyor.

Nereden nereye geldi! Evrim geçiren Alasya'nın değişimi olay! - Resim : 5Ünlü oyuncu şimdilerde Akrep dizisindeki bambaşka rolüyle fırtınalar estiriyor. Ferda Kendirci rolüyle diziye damga vuran Evrim Alasya, sosyal medyada da ilgi odağı olan ünlü kadın oyunculardan.

Nereden nereye geldi! Evrim geçiren Alasya'nın değişimi olay! - Resim : 6