Hercai’nin yıldızı usta sanatçı Şener Şen'in kız kardeşi çıktı!

Yeşilçam'ın usta ismi Şener Şen'in babası gibi kardeşi de oyuncu çıktı. Şen'in kız kardeşi ise son olarak Hercai dizisindeki performansıyla dikkat çeken İnci Şen...

Hercai’nin yıldızı Şener Şen'in kız kardeşi çıktı!

Efsane oyuncu Şener Şen'in kız kardeşi son olarak Hercai dizisinde izlediğimiz İnci Şen. Birçok dizi ve filmden aşina olduğumuz usta oyunculardan olan İnci Şen'in Şener Şen'in kız kardeşi olduğunu ilk defa duyanlar şaşkınlığını gizleyemiyor.

İnci Şen kimdir?

İnci Şen, 1953 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Usta oyuncu Şener Şen'in kız kardeşidir. İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'nden mezun olmuştur.

Gönül Yarası, Pardon, Ormancı, Çözde Al Mustafa Ali, Geceler Yarim Oldu, Gizli Tünel, Memleket Hikayeleri, Ayakta Kal, Fadik İntikam Peşinde, İhtiras, Ayrılık, Sırlar Dünyası, Bir İstanbul Masalı, Keloğlan, Melekler Adası, Beşinci Boyut, Yaşanmış Şehir Hikayeleri, Yeşeren Düşler, Gurbet Yolcuları, Kaçak Gelin, Dizine Dursun, Kader Çizgisi, Makber, İnsan Aldandı, Tövbeler Tövbesi, Vuslat Yolu, Maral, Filinta ve İki Yalancı gibi dizlerde yer alan İnci Şen şimdilerde Atv ekranlarında yer alan Hercai dizisinde Nigar karakterine hayat vermektedir. İnci Şen, 1.60 metre boyunda ve 69 kilodur.