Ali Atay'ın 'Son Yaz' dizisi ile dönüşü gündeme oturdu!

FOX TV ekranlarında yayımlanan yeni dizi Son Yaz'da, idealist bir savcı rolüyle seyirci karşısına çıkan Hazal Kaya'nın eşi Ali Atay, sosyal medyanın gündemine oturdu. Atay, Twitter'da en çok konuşulanlar listesine girdi. 

Ali Atay'ın 'Son Yaz' ile dönüşü gündem oldu!

Ünlü oyuncu Hazal Kaya ile yollarını birleştiren oyuncu Ali Atay'ın, yeni rolü sosyal medyanın gündemine oturdu. FOX TV'nin yeni dizisi Son Yaz, başlar başlamaz sosyal medyada fırtınalar estirdi. Son Yaz'ın başrolü Ali Atay, en çok konuşulan isimlerdendi.

FOX TV'de Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ile Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerinde yer aldığı yeni dizi Son Yaz, bomba gibi bir başlangıç yaptı. Dizide idealist bir savcı rolüyle seyirci karşısına çıkan Ali Atay'ın, canlandırdığı savcı rolü hayranlarını şaşırttı. Sosyal medya  Ali Atay hakkında çalkalandı.

Öte yandan Ali Atay, farklı rolüyle izleyicileri şaşırttı. Atay'ın oyunculuğuna sosyal medyada övgü yağdı. 

 Son Yaz dizisinin konusu nedir?

Son Yaz dizisinde idealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif aldı.

 Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) Selim Kara’nın bizzat koruması.

Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur.

Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim'i; İzmir'de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir. Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün'ü ailesinin yanına İzmir Çeşme'de bulunan Adalet Sitesi'ne götürmek zorunda kalır. Selim'in beklenmeyen misafiri Akgün'ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek. Ege'de başlayan bu rüzgar, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.