Eşi Uğur Akkuş'un sürprizi ünlü manken Ebru Şallı'yı, ağlattı!

Geçtiğimiz nisan ayında 10 yaşındaki oğlu Pars Tan'ı kaybederek zor günler yaşayan ünlü manken Ebru Şallı'ya eşi Uğur Akkuş'un yaptığı romantik sürpriz Şallı'yı gözyaşlarına boğdu. Eşine jest yapan Akkuş, kiraladığı uçağın kuyruğuna, "Ebru Şallı dünyanın en güzel kadınısın. Seni seviyorum" yazdırdı.

Eşi Uğur Akkuş'un sürprizi ünlü manken Ebru Şallı'yı, ağlattı!

Eşi Ebru Şallı’ya yaptığı jestlerle adındansöz ettiren iş insanı Uğur Akkuş, bu defa Miami’de kiraladığı uçağın kuyruğuna, “Dünyanın en güzel kadınısın. Seni seviyorum” yazdırarak, Şallı'yı havalara uçurdu.

Oğlu Pars Tan'ı kaybettikten sonra zor günler geçiren Şallı'nın en büyük destekçisi olan eşi Uğur Akkuş, eşi Ebru Şallı’ya Miami’de yaptığı jestle ağlattı.

Eşi Uğur Akkuş'un sürprizi ünlü manken Ebru Şallı'yı, ağlattı! - Resim : 1

 

Eşi Uğur Akkuş'un sürprizi ünlü manken Ebru Şallı'yı, ağlattı! - Resim : 3

 "Dünyanın en güzel kadınısın. Seni seviyorum"

Eşine romantik bir jest yapan Akkuş, kiraladığı uçağın kuyruğuna İngilizce, “You are the most beautiful woman. I love you” (Ebru Şallı dünyanın en güzel kadınısın. Seni seviyorum) yazdırdı.

Eşi Uğur Akkuş'un sürprizi ünlü manken Ebru Şallı'yı, ağlattı! - Resim : 5

Modelin, sürpriz karşısında duygulanarak, gözyaşlarına hakim olamadı.. Yaklaşık bir saat havada kalan uçağı görenler sosyal medya hesaplarından bu anı paylaştı.