Kılıçdaroğlu kurmaylarıyla bir araya geldi

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, kurmaylarıyla bir araya geldi. Şehit askerler için başsağlığı mesajı yayımladı. İyi Parti lideri Meral Akşener ise Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telefonda görüşme gerçekleştirdi. MHP lideri Bahçeli ise divan üyeleriyle olağanüstü toplandı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100

Kılıçdaroğlu'nun mesajında, "Hatay Valimizden gelen acı haberle yüreğimiz dağlandı. Şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize, başsağlığı ve sabır diliyorum. Allah Mehmetçiğimizi korusun" ifadeleri yer aldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İdlib'de rejim unsurlarının saldırısı sonucu şehit olan askerler için başsağlığı mesajı yayımladı. 

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Hatay Valimizden gelen acı haberle yüreğimiz dağlandı. Şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize, başsağlığı ve sabır diliyorum. Allah Mehmetçiğimizi korusun." ifadelerini kullandı. 

Kurmaylarıyla bir araya geldi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İdlib'deki son gelişmeleri görüşmek üzere kurmaylarıyla bir araya geldi.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, akşam saatlerinde KRT televizyonunda canlı yayına katılan Kılıçdaroğlu, program çıkışı parti genel merkezine geçti.

Parti yöneticileri ile İdlib'deki gelişmeleri görüşen Kılıçdaroğlu, durum değerlendirmesinde bulundu.

Toplantıda, Hatay milletvekillerinin gelişmeleri takip için Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun talimatı ile kente gönderildiği öğrenildi.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun parti genel merkezindeki çalışmasını sürdürdüğü belirtildi.

Meral Akşener, Cumhurbaşkanı ile görüştü

İYİ Parti Genel Başkanı sayın Meral Akşener İdlip'te meydana gelen gelişmelerle ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telefonda görüştü. Akşener'in Balıkesir programını iptal ederek, gelişmeleri takip ve değerlendirmek üzere Ankara'ya döneceği bildirildi.

MHP lideri Devlet Bahçeli ise divan üyeleriyle birlikte genel merkezde gelişmeleri takip ettiği ve çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.