Serenay Sarıkaya'dan manidar açıklama: 2020'den dersimizi aldık

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’la yaşadığı sürpriz ilişkisi ekim sonunda noktalanan Serenay Sarıkaya, haftalar sonra Magazin Hattı kamerasına takıldı. Sarıkaya, yaşadığı ayrılıkla ilgili neler söyledi?

Kaynak: tv100

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’la yaşadığı sürpriz ilişkisi ekim sonunda noktalanan Serenay Sarıkaya, bir süre annesi Ümran Seyhan ve arkadaşlarıyla İstanbul dışında tatil yapmıştı. Sarıkaya haftalar sonra ilk kez “Magazin Hattı” kamerasına takıldı.

Etiler’de aracının içinde görüntülenen Sarıkaya yorgun olduğunu söyledi. Ünlü oyuncunun alışverişten döndüğü öğrenildi. Serenay Sarıkaya’nın köpeği Orfeo’nun da arabada olduğu görüldü. Öte yandan ne Cem Yılmaz’ın ve ne de Serenay Sarıkaya’nın birlikteyken paylaştıkları fotoğrafları silmemesi ve karşılıklı takipten çıkmaması da dikkat çekiyor.

Serenay Sarıkaya yeni yılın ilk günü, kişisel değişim dönüşüm uzmanı olan annesi Ümran Seyhan’la fotoğraflarını paylaştı ve altına şu notu ekledi:

“2020 bize çok şey öğrettin... Dersimizi aldık... 2021 senden çok umutluyuz. Sağlıkla gel, huzur, neşe, iyilik, güzellik, bolluk bereket getir... Annemle herkese gönülden harika bir yıl diliyoruz. Kucak dolusu sevgiler, öpücükler..