Trabzonspor Kulübü Başkanı Doğan, Hatayspor yenilgisini değerlendirdi: “Trabzonspor’a yakışmayan bir mağlubiyet oldu”

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan, bordo-mavili ekibin 2-0 önde olduğu maçta Hatayspor’a yenilmesini değerlendirerek, “Hatayspor maçı Trabzonspor’a yakışmayan bir mağlubiyet oldu. Böyle olmaması gerekirdi. Bundan sonrasında olmaması için ne gerekiyorsa onu yapmamız lazım. Hocamız ile her zaman görüşüyoruz. Birazdan yine görüşeceğiz” dedi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Doğan, Hatayspor yenilgisini değerlendirdi: “Trabzonspor’a yakışmayan bir mağlubiyet oldu”

Trabzonspor Kulübü’nün Olağanüstü Genel Kurul'unun sonra bordo-mavili kulübün Başkanı Ertuğrul Doğan, basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak değerlendirmelerde bulundu.

Kongreye katılan bütün delegelere teşekkür eden Başkan Doğan, “Bizim için önemliydi. Gelip bize burada destek verdiler. Kulüplerine sahip çıktılar sağ olsunlar. Kongre gayet güzeldi. Sonuçta herkesin ortak değeri Trabzonspor. Bunların hepsi Trabzonspor’un iyiliği için herhangi bir sıkıntı olmadan geçti” şeklinde konuştu.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Doğan, Hatayspor yenilgisini değerlendirdi: “Trabzonspor’a yakışmayan bir mağlubiyet oldu” - Resim : 1

“BUNDAN SONRA OLMAMASI GEREKİYOR”

Hatayspor maçını değerlendiren Başkan Doğan, “Hatayspor maçı Trabzonspor’a yakışmayan bir mağlubiyet oldu. Böyle olmaması gerekirdi. Bundan sonrasında olmaması için ne gerekiyorsa onu yapmamız lazım. Hocamız ile her zaman görüşüyoruz. Birazdan yine görüşeceğiz. Bunlar normal olan görüşmeler. O da sonuçta böyle olmasını istemez. Herkes Trabzonspor’un daha iyi olmasını istiyor. Kendisi de öyle. İnşallah bundan sonra buna benzer sonuçlar yaşamayacağız” diye konuştu.

 SÜPER LİG İÇİN KONUŞULAN PLAY-OFF SİSTEMİ

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin Süper Lig'de play-off sisteminin geri gelebileceğine dair açıklamalarını değerlendiren Başkan Doğan, “Bu çok yeni bir konu. Kulübün gelirinin arttırılması için bu tip konuşmalar daha önce olmuştu. Ama başkanımız bunu ilk defa dillendirdi. Kendisi herhalde bizi de çağıracaktır bu konuları detaylıca konuşacağız. Artısı ve eksisini o zaman daha açık konuşabiliriz. Şu anda çok sıcak bir konu. Ne olduğunu tam olarak anlamadan yorum yapmam yanlış olur. Onları öğrendikten sonra yorumlarız” ifadelerini kullandı.