Seçil Balık Haberleri

Seçil Balık ajansına ait tüm son dakika haberleri aşağıda listelenmiştir. Seçil Balık haberleri sayfamızda Seçil Balık ajansına ait 11 adet haber bulunmaktadır.

tv100.com ortaya çıkardı: Başakşehir metrosu sapığının aldığı ceza belli oldu! Suç dosyası kabarık çıktı

Suç dosyası kabarık çıktı

Başakşehir metrosunda bir kadının karşısına geçerek müstehcen hareketlerde bulunan M.G isimli şahıs, gözaltına alındıktan sonra tutuklama talebiyle savcılığa sevk edildi. Ev hapsi cezası alan şahsın sabıkasının da kabarık olduğu ortaya çıktı.

Çocuk tacizcisi Tiktok fenomeni ruh ve akıl sağlığı hastanesinde gözlem altına alındı!

Akbulut dosyasında yeni gelişme!

tv100.com editörleri Seçil Balık ve Müge Yücetürk'ün gündeme getirdiği Tokat Erbaa'da Tiktok yayınlarında müstehcen içerikler üreten ve çok fazla çocuk takipçisi bulunan Fuat (Mehmet) Akbulut isimli şahıs gözaltına alındıktan sonra akıl sağlığı raporu çıkana kadar denetimli serbest bırakılmıştı. Tokat Barosu'nun dahil olduğu Akbulut dosyası hakkında yeni bir detay gündeme geldi.

Beklenen büyük İstanbul depremi kaç büyüklüğünde olacak? Uzman isim nedeniyle birlikte açıkladı

İstanbul depremi için flaş açıklama!

Milyonlarca vatandaşın korkuyla beklediği İstanbul depremi hakkında uzmanlardan yeni açıklama gelmeye devam ediyor.. Jeoloji Mühendisi Prof. Dr. Osman Bektaş, deprem için zaman vermenin mümkün olmayacağını belirterek "depremin büyüklüğü 6.4'dır" ifadelerini kullandı.

Çocuk tacizcisi Tiktok fenomeni gözaltına alındı!

Tiktok fenomeni gözaltına alındı!

Tiktok'ta yayın yapan 60'lı yaşlardaki Fuat Akbulut isimli şahıs, özellikle 8 ila 13 yaş arasındaki kız çocukları tarafından yoğun bir şekilde takibe alındı. Binlerce çocuk takipçisi olan bu şahıs, geceleri geç saatlerde reşit olmayan kız çocuklarını canlı yayına alıp sohbetler etti. tv100 editörü Seçil Balık ve Müge Yücetürk'ün araştırmaları sonrasında harekete geçen yargı mercileri şahsı bugün gözaltına aldı.

İstanbul'da depremde riskli Avcılar, Küçükçekmece, Bakırköy, Beylikdüzü, Güngören, Zeytinburnu, Bahçelievler ve Fatih dikkat! Uzman isim tarih verdi

Depremde riskli ilçeler dikkat

Olası bir İstanbul depreminde riskli ilçeler arasında yer alan Avcılar, Küçükçekmece, Bakırköy, Beylikdüzü, Güngören, Zeytinburnu, Bahçelievler ve Fatih bulunuyor. Jeoloji Uzmanı Prof. Dr. Süleyman Pampal, bu ilçelerimizi büyük oranda etkilemesi beklenen İstanbul depremiyle ilgili dikkat çeken bir tarih verdi.

Jeoloji Uzmanı Prof. Dr. Süleyman Pampal tv100.com'a konuştu! "İstanbul depremi için 3-4 yılımız kaldı"

Süleyman Pampal tv100.com'a konuştu!

6 Şubat'ta meydana gelen ve 11 ilde büyük yıkımlara neden olan asrın felaketinin üzerinden tam 1 yıl geçti. tv100.com'dan Seçil Balık ve Müge Yücetürk’e açıklamalarda bulunan Jeoloji Uzmanı Prof. Dr. Süleyman Pampal, bölgedeki aktif fay hatları hakkında bilgi verirken beklenen İstanbul depreminin de yaklaştığını belirtti.

"Komünist Başkan" Maçoğlu tv100.com'a konuştu! Nereden belediye başkan adayı olacak?

Nereden belediye başkanı adayı olacak?

Türkiye Komünist Partili Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun 31 Mart yerel seçimlerinde Kadıköy ya da Didim'den belediye başkanı adayı olacağı iddiası gündeme geldi. tv100.com'dan Seçil Balık'a açıklamada bulunan Maçoğlu, iddialarla ilgili "Türkiye’nin bir çok yerinde sosyalist isimler aday gösterilecek. İddia edilen yerlerde aday çıkarılma niyeti var. Ancak hangi isim, hangi bölgeden çıkar, o konu henüz görüşme aşamasında" ifadelerini kullandı.

Mersin'de genç öğretmen dehşeti yaşadı!

Mersin'de genç öğretmen dehşeti yaşadı!

Mersin'de yaşayan genç öğretmen, kendisine musallat olan ve tanımadığı R.B isimli şahsın sözle ve fiziksel tacizlerine maruz kaldı. Mağdur kadın, en sonunda apartmanının önünde kedi beslerken darp edildi. SS., saldırgan hakkında şikayette bulundu. Şahsın şu an serbest kaldığımı belirten mağdur SS., bu korku yüzünden mesleğini de bıraktığını belirtti.

Başıboş sokak köpekleri için çözüm ne olmalı?

Başıboş sokak köpekleri için çözüm ne olmalı?

Son zamanlarda gündemden düşmeyen başıboş sokak köpekleri sorunu tv100.com'un gündeminde. Sokak köpeklerinin saldırdığı insanları korumaya yönelik kurulan ve Türkiye'de tek olma özelliği taşıyan Güvenli Sokaklar Derneği, sahipsiz köpekler hakkındaki öneri ve görüşlerini paylaştı. Seçil Balık'ın haberi...

Sokakları köpeklere mi bırakalım?

Sokakları köpeklere mi bırakalım?

Başıboş sokak köpeklerinin yol açtığı ölümler ve yaralanmalar hızla artarken, acılı aileler bu soruna bir çözüm getirilmesini bekliyor. Dünya Sağlık Örgütü, başıboş sokak köpeklerini tehlikeli olarak nitelendirirken kuduz vakalarında da artış yaşandığı gözlemlendi.

Savaşın en büyük mağduru çocuklar! Peki çocuk savaştan ne anlar?

Çocuk savaştan ne anlar?

Gazze'ye karşı başlatılan yoğun bombardımanların ardından tüm dünyadan tepkiler geldi. Bölgede hayatını kaybeden Filistinlilerin yüzde 40'ını çocuklar oluşturdu. Peki çocuk savaştan ne anlar?