Birsen Altuntaş

Birsen Altuntaş

Demet Özdemir'in yeni partneri kim oldu?

Demet Özdemir'in bu yaz Netflix'e çekeceği sinema filminin detayları ve partnerinin kim olduğu sonunda belli oldu.

Demet Özdemir'in başrolünü oynadığı "Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinin mayıs ortasında final yapması planlanıyor. Özdemir geçen aylarda bu yaz tatil yapmayacağını ve sinema filmi çekeceğini duyurmuştu. Filmin detayları belli oldu. O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği filmin adı 'Aşk Taktikleri'...

Senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu'nun yazdığı sinema filminin yönetmen koltuğunda başarılı isim Emre Kabakuşak oturacak. 'Sefirin Kızı'nın 52. bölümde final yapmasının hemen ardından Kabakuşak 'Aşk Taktikleri' filminin çekimlerine yoğunlaşacak.

Demet Özdemir'in partnerinin kim olduğu da uzun süredir merak konusuydu. O isim Şükrü Özyıldız oldu. Son olarak NTC Medya imzalı 'Akıncı' dizisiyle seyirci karşısına çıkan yakışıklı oyuncunun projesinin de 20. bölümde final yapmasına karar verilmişti. 

Haziran ayında çekimleri başlayacak olan film, Netflix'te seyirciyle buluşacak.

Taylan Biraderler 'Andropoz'la geliyor

Son olarak 'Azizler' filmi Netflix'te yayınlanan Taylan Biraderler şimdi de Engin Günaydın'ın projesini çekiyor. Engin Günaydın'ın aynı zamanda başrolünü de oynayacağı dizi 6 bölümden oluşacak. 'Andropoz' adlı dizi, Marmaris'te çekilecek. Yine Netflix'te yayınlanacak projenin kadın başrolleri ise Derya Karadaş ve Gülçin Santırcıoğlu oldu.

Teşkilat'ta korona paniği

TRT'nin Ankara'da çekilen reyting rekortmeni dizisi 'Teşkilat'ta korona paniği yaşandı. Dizinin Hulki'si Nihat Altınkaya'nın koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Bu durum setin bir gün durmasına neden oldu. Altınkaya hemen karantinaya alınırken set ekibine yeniden test yapıldı.

Afra Saraçoğlu 3 markayla anlaştı

Yeşilçam projesiyle seyirciyle buluşmak için gün sayan Afra Saraçoğlu 3 markayla birden el sıkıştı. Koton'la çekim yapan Saraçoğlu ayrıca Cornetto ve Elidor'la da reklam çekimleri gerçekleştirecek. Saraçoğlu önümüzdeki günlerde Yeşilçam'ın ikinci sezonu için de kamera karşısına geçecek.

Türkiye'nin Yıldızları'na korona engeli

10. Ev yapım şirketinin patronu Suavi Doğan bu yaz Show TV için efsane yarışma programı 'Türkiye'nin Yıldızları'nı yeniden çekecekti. Ancak korona vakalarının giderek artması yüzünden Doğan eleme ve başvurularda çok sayıda insanın bir araya gelmesinin gerektiği şimdilik yarışmanın hazırlık çalışmalarını beklemeye aldı.

İnanç Konukçu 'Kalp Yarası'nda

Süreç Film'in atv için çekeceği 'Kalp Yarası' dizisinin kadrosuna İnanç Konukçu da katıldı. Tomris Giritlioğlu'nun hikâyesinden yola çıkararak Sema Erol ile Mahir Erol'un yazdığı diziyi Yıldız Hülya Bilban yönetecek. Antakya'da çekilecek dizinin başrol kadın yıldızı için Bahar Şahin'le görüşülüyor.

Alev Alev finale doğru yaklaşıyor

Show TV'nin Ay Yapım imzalı projesi Alev Alev'in 30. bölümde final yapacağı konuşuluyordu. Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Cihangir Ceyhan ve Berker Güven gibi ünlü oyuncuları buluşturan dizinin son olarak ise reytinglere göre final tarihinin 26. bölüme de çekilebileceği söyleniyor.

Camtavanlar'a yeni oyuncu

OJO Pictures'ın Show TV için çekeceği Camtavanlar dizisinin kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu. Bensu Soral ile Kubilay Aka'nın başrolünü oynayacağı dizinin ekibine Alper Kut da katıldı. Kut, Kubilay Aka'nın oynadığı Cem karakterin babasına hayat verecek. Meriç Acemi'nin yazdığı dizinin yönetmen koltuğuna Fehmi Öztürk oturacak.

Diğer Yazıları