Erzurum, Eskişehir, Gaziantep 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi sonuçları: Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu ve Sinan Oğan oy oranları!

2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi için tüm Türkiye sandık başındaydı. Milyonlarca seçmen seçimini yapmak için akın akın sandıklara gitti. Erzurum, Eskişehir, Gaziantep şehirlerinde yaşayanlar da oylarını kullandı, şimdi seçim sonuçlarını bekliyor. Peki, Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu ve Sinan Oğan'ın yarıştığı Cumhurbaşkanı seçimini kim kazanacak? 2023 Cumhurbaşkanı seçim sonuçları, yasakların kalkmasıyla birlikte tv100.com’da olacak.

Erzurum, Eskişehir, Gaziantep 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi sonuçları: Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu ve Sinan Oğan oy oranları!

Erzurum İli Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları için tıklayın

Eskişehir İli Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları için tıklayın

Gaziantep İli Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları için tıklayın

2023 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Tüm Türkiye’nin gözü kulağı Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi sonuçlarında! Türkiye 13. Cumhurbaşkanı’nı seçiyor. Tüm Türkiye’nin sandıklara akın ettiği seçimde genci, yaşlısı tüm vatandaşlar seçimini yaptı ve oylarını kullandı. Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce, Kemal Kılıçdaroğlu ve Sinan Oğan’ın adının bulunduğu oy pusulalarında vatandaş Cumhurbaşkanını seçmek için tercihine mührünü bastı. Seçmenler 2023 seçim sonuçlarının ne zaman açıklanacağını ve hangi adayın önde olduğunu araştırıyor.  Özellikle Erzurum, Eskişehir, Gaziantep’te 2023 seçim sonuçları ve oy oranları merak ediliyor. İşte 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi sonuçları

ERZURUM, ESKİŞEHİR, GAZİANTEP 2023 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Vatandaşlar partilerin ve cumhurbaşkanı adaylarının oy oranlarını anlık olarak tv100.com’dan öğrenebilecek. Seçim yasaklarının kalkmasıyla birlikte il il ve ilçe ilçe sandık sonuçları tv100.com’da olacak. Erzurum, Eskişehir, Gaziantep’teki seçim sonuçları da yasaklar kalkar kalkmaz anlık olarak seçim ekranlarına yansıtılacak. Milyonlar 100 yılın seçimini en tarafsız ve doğru analizlerle, hızlı, anlık veri ve grafiklerle tv100 ekranlarından tv100.com’dan öğrenilebilecek.