"Kılıçdaroğlu 6’lı masaya 2 isim önerecek!" diyerek Şaban Sevinç kulisi verdi! “Kemal Bey, Akşener’in önerisi önleyecek”

tv100'ün gündemi belirleyen programı Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı'nda Şaban Sevinç, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendi adaylığını geri çekerek 6'lı masaya 2 isim önereceği kulisi paylaştı.

tv100.com yazarları Hacı Yakışıklı, Barış Yarkadaş, Fuat Uğur, tv100 Ankara Temsilcisi Deniz Gürel, Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç; Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı programına konuk olarak gündemi değerlendirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim tarihini açıklamasının ardından altılı masanın adayının kim olacağı yönündeki tartışmalar arttı. Sevinç 6'lı masaya ilişkin çarpıcı bir kulis bilgisi verdi. 

Sevinç "İYİ Parti’nin ve sayın Akşener’in Kemal Bey’e karşı ‘kazanamaz’ çekincesinin kalıcı olduğunu düşünüyorum. Kemal Bey bu tabloyu gördükten sonra kendi adaylığını geri çekerek Meral Hanım’ın Ekrem Bey’i önermesini önleyecektir, masaya İlhan Kesici ve Faik Öztrak’ı önereceği kulisleri var." ifadelerini kullandı.