Seren Altay Haberleri

Seren Altay ajansına ait tüm son dakika haberleri aşağıda listelenmiştir. Seren Altay haberleri sayfamızda Seren Altay ajansına ait 110 adet haber bulunmaktadır.

CANLI GELİŞMELER: İran'dan İsrail'e İHA ve füzelerle saldırı! İsrail, BM'yi acil toplantıya çağırdı! Bölgeden son dakika bilgileri geliyor

İran, İsrail'e İHA saldırısı başlattı

İsrail devlet televizyonu, İran'ın İHA saldırısını duyurdu. İran operasyonu "Gerçek Vaat Operasyonu" olarak adlandırdı. İsrail Ordusu hazır olduğunu belirtirken, İran İHA'ların ve füzelerin İsrail'e ateşlendiğini bildirdi. Devrim Muhafızları, İsrail hedeflerini vurduklarını açıkladı. ABD güçleri de İran'a ait hedefleri vurdu. İsrail'in güvenlik kaynaklarına göre saldırının büyük kısmı engellendi. ABD Başkanı Biden ile İsrail Başbakanı Netanyahu telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Koray Aydın'dan tv100'e özel açıklama: İYİ Parti'de bozulan moralleri düzeltmeye geliyoruz

Koray Aydın'dan tv100'e özel açıklama!

İYİ Parti Genel Başkan Adayı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, tv100'ün gündemi belirleyen programı Taksim Meydanı'na özel açıklamalarda bulundu. Aydın, yaptığı açıklamalarda "Yaptığım geniş istişareler sonucunda İYİ Parti tabanı ve teşkilatlarının yoğun isteği ve delegasyonun desteği ile Genel Başkan Adayı oldum. İYİ Parti’de bozulan moralleri yeniden düzeltmeye geliyoruz." ifadelerini kullandı.

Yangın tüpü neden boştu? Faciadan 3 gün önce ne olmuştu? Beşiktaş'taki yangında hayatını kaybeden Hüseyin Ak'ın kuzeni detayları tv100.com'a açıkladı!

Hüseyin Ak'ın ailesi tv100'e konuştu

İstanbul'un Beşiktaş ilçesindeki 'Masquerade' isimli gece kulübünde çıkan yangında 29 kişi hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden vatandaşlardan biri olan 21 yaşındaki Hüseyin Ak'ın kuzeni Murat Ak, tv100.com editörü Seren Altay'ın sorularını yanıtladı. Murat Ak, yaptığı açıklamalarda "Orada olaydan 3 gün önce de yangın çıkmış. Yangın tüpü büyük ihtimalle o yangında kullanılıp boş bırakılmış, ya da daha öncesinden, bunu tam olarak bilmiyoruz. Ama yangın tüpünün boş olduğunu biliyoruz" dedi.

İYİ Parti Antalya Milletvekili Uğur Poyraz, tv100'e özel açıklamalarda bulundu: Meral Akşener'in aday olmayacağını düşünüyorum

Uğur Poyraz'dan tv100'e özel açıklamalar

tv100'ün gündemi belirleyen programı Gürkan Hacır'la Taksim Meydanı'na konuk olan İYİ Parti Antalya Milletvekili Uğur Poyraz, tv100'e özel açıklamalarda bulundu. Poyraz, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hakkında yaptığı açıklamada "Sayın Akşener’in bu konuya ilişkin net ifadesi var. Net ifadesi sonrasında da bir Kurultay kararı verdi. Bütün bunları alt alta koyunca Meral Akşener’in bu kurultayda aday olmayacağını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

İYİ Parti İBB Başkan adayı Buğra Kavuncu, tv100'e özel açıklamalarda bulundu: Ekrem İmamoğlu'nun sözleri saygısızlık, ayıp

Buğra Kavuncu'dan tv100'e özel açıklamalar

İYİ Parti İBB Başkan adayı Buğra Kavuncu, tv100'ün 'Seçim Özel' programında açıklamalarda bulundu. Kavuncu, Pınar Işık Ardor'un, "Ekrem İmamoğlu'nun 'İstanbullular çok şanslı. 2 kişiyle yarış var' sözüne ne dersiniz?" sorusuna yanıt olarak "Ekrem İmamoğlu'nun sözleri saygısızlık, ayıp. İnsanlar nasıl bir geçmişten geldiklerini unutmamalı. Bir insanı iki şey mahveder: Aşırı özgüven ve akabinde gelmiş kibir." ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu Demet Evgar paylaştı: Milyonları ekrana kilitleyen Bahar dizisinin setinden yeni kareler!

Demet Evgar, Bahar'dan paylaştı!

Türkiye'nin en iyi kadın oyuncularından biri olan Demet Evgar, 'Bahar' dizisinin setinde çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turhan Çömez'den tv100'e özel açıklama: Özgür Özel'e 'Tabanımızdan oy istemeyin, DEM'den isteyin' dedim

Turhan Çömez'den tv100'e özel açıklama

tv100'ün ilgiyle izlenen programı Başak Şengül ile Doğru Yorum'a konuşan İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turhan Çömez, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile arasındaki pankart polemiği hakkında "Israrlı bir şekilde 'İYİ Partililerden oy istiyoruz' diye çağrılar başladı. Biz de siyaseten kendi hakkımızı korumak durumundayız. Ben sadece sayın Özgür Özel'e 'Bizim tabanımızdan oy istemeyin. Madem böyle bir talebiniz var oylarınızı DEM Partililerden isteyin' dedim." dedi.

Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçisi Aleksey Yerhov'dan tv100'e özel demeç: Batı'nın rolüyle ilgili açıklama yapmak için henüz çok erken

Rus Büyükelçi'den tv100'e özel demeç

Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçisi Aleksey Yerhov, tv100'ün gündemi belirleyen programı Taksim Meydanı'na özel demeç verdi. Büyükelçi Yerhov, Moskova'daki terör saldırısıyla ilgili "Batı'nın rolüyle ilgili herhangi bir açıklama yapmak için henüz çok erken. Soruşturma devam ediyor. Türk toplumu dahil uluslararası kamuoyu zamanında bilgilendirilecektir." ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı Muğla adayı Prof. Dr. Aydın Ayaydın, tv100'e özel açıklamalarda bulundu: Sayın Cumhurbaşkanı'na gittim, derhal körfezin temizlenmesi talimatını verdi

Aydın Ayaydın'dan tv100'e özel açıklamalar

Cumhur İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Aydın Ayaydın, tv100'ün 'Seçim Özel' programında Gazeteci Gürkan Hacır'ın sorularını yanıtladı. Ayaydın, Fethiye ve Marmaris'teki deniz kirliliği ile ilgili yaptığı açıklamada "Ben aday olduktan sonra bu konuyla ilgili Sayın Cumhurbaşkanı'nı ziyaret ettim. Sayın Cumhurbaşkanı, hemen körfezi temizleme talimatı verdi. Yaklaşık 10 gündür Marmaris'te temizleme başladı. Fethiye için de 2 gemi, dün değil önceki gün yola çıktı" dedi.

Cumhur İttifakı'nın Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş tv100'e konuştu: Yerel yönetim anlamında Aydın'da kayıp yıllar var

Mustafa Savaş'tan tv100'e özel açıklamalar

tv100'de yayınlanan "Kimi Seçiyoruz" programına konuk olan Cumhur İttifakı'nın Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, önemli açıklamalarda bulundu. Savaş, Aydın'daki mevcut yönetim hakkında yaptığı değerlendirmede "Yerel yönetim anlamında Aydın’da kayıp yıllar var. Kronik hale gelmiş sorunlar var. Ulaşım başlı başına bir problem. Hiçbir şekilde çözüm yok trafiği rahatlatmak adına." ifadelerini kullandı.

Demet Evgar 'Bahar' dizisinin setinden paylaştı: Oyuncunun set arkasındaki sempatik halleri çok beğenildi!

Demet Evgar 'Bahar' dizisinin setinden paylaştı!

Türkiye'nin en iyi kadın oyuncularından biri olan Demet Evgar, 'Bahar' dizisinin setinde çekildiği fotoğrafları hayranlarıyla paylaştı. Güzel oyuncunun sempatik halleri çok beğenildi.

Sinem Kobal, güzelliğiyle yıllara meydan okuyor: Ünlü oyuncunun pozlarına beğeni yağdı!

Güzelliğiyle yıllara meydan okuyor!

Başarılı kariyeri ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen Sinem Kobal, pozlarıyla sosyal medyayı bir kez daha salladı. Ünlü ismin paylaşımına beğeni yağdı.

Ünlü model Şevval Şahin, fit duruşunu koruyor: Spor sonrası saunadan paylaştı!

Ünlü model fit duruşunu koruyor!

Yer aldığı projeler ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelen ünlü manken Şevval Şahin, spor sonrası saunadan fotoğraf paylaştı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Basri Yalçın, tv100'e konuştu: 500 milyar bütçesi olan İBB, lokanta ve kreşle övünüyorsa bu tuhaf bir şeydir

Hasan Basri'den tv100'e özel açıklamalar!

tv100'ün ilgiyle izlenen programı Başak Şengül ile Doğru Yorum'a AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Basri Yalçın konuk oldu. Yalçın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin mevcut yönetimi hakkında "Koskoca 500 milyarlık bir bütçeye sahip İstanbul Büyükşehir Belediyesi, sadece açtığı 3-5 tane lokanta ve kreş üzerinden icraat yaptığını anlatıyorsa bu tuhaf bir şeydir. Alt geçit, üst geçit nerede? Metro nerede? 500 milyar bütçeyle siz başka ne yaptınız?" ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı'nın Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın tv100'e konuştu:  Belediyenin yapıp bitirdiği bir tane alt yapı hizmeti yok

Aydın Ayaydın tv100'e konuştu

tv100'de yayınlanan "Kimi Seçiyoruz" programına konuk olan Cumhur İttifakı'nın Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın önemli açıklamalarda bulundu. Muğla'daki mevcut yönetimin yaptığı çalışmalarla ilgili konuşan Ayaydın "Merkez Menteşe ilçesi dahil hiçbir ilçede Büyükşehir Belediyesinin yapıp bitirdiği bir tane alt yapı hizmeti yok. Bir tane kanalizasyon hizmeti yok. Kanalizasyon dereye, derelerden de denizlere akıyor." ifadelerini kullandı.

Çağla Şıkel, ablasının düğününden paylaştı: Ünlü manken, neşeli halleriyle dikkat çekti!

Çağla Şıkel, ablasının düğününden paylaştı!

Gerek başarılı kariyeri gerekse özel hayatıyla gündemden düşmeyen Çağla Şıkel, ablasının düğününde çekildiği fotoğrafı paylaştı. Ünlü mankenin düğündeki neşeli hali dikkat çekti.

Doktorlar'ın Ela'sı Yasemin Özilhan spor salonundan paylaştı: Fit vücuduyla dikkat çekti!

Yasemin Özilhan spordan paylaştı!

'Doktorlar' dizisinde hayat verdiği 'Ela' karakteriyle hafızalara kazınan Yasemin Özilhan, spor yaparken çekildiği videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü ismin fit vücudu dikkat çekti.

Serenay Sarıkaya, dünyaca ünlü marka için kamera karşısına geçti: Cesur pozlarıyla sosyal medyayı yıktı geçti!

Cesur pozlarıyla sosyal medyayı yıktı geçti!

Türkiye'nin önde gelen oyuncularından Serenay Sarıkaya, dünyaca ünlü bir marka için çekildiği fotoğraflarla, sosyal medyayı salladı.

Demet Özdemir, iddialı pozlarıyla yaktı geçti: Oyuncunun pozları binlerce beğeni aldı!

İddialı pozlarıyla yaktı geçti!

Türkiye'nin en tanınan kadın oyuncularından biri olan Demet Özdemir, iddialı tarzıyla çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Güzel oyuncunun pozları beğeni yağmuruna tutuldu.

Şevval Şahin, pilates yaptığı anları hayranlarıyla paylaştı: Ünlü model, fit vücuduyla yaktı geçti!

Şevval Şahin, fit vücuduyla yaktı geçti!

Ünlü model Şevval Şahin, pilates yaparken çekildiği videoyu hayranlarıyla paylaştı. Şahin'in fit vücudu görenleri yaktı geçti.

Gökçe Bahadır, 'Ömer' dizisinin setinden paylaştı: Ünlü oyuncunun sempatik halleri dikkat çekti!

Gökçe Bahadır, sempatik halleriyle dikkat çekti!

Türkiye'nin önde gelen oyuncularından Gökçe Bahadır, 'Ömer' dizisinin setinde çekildiği videoyu hayranlarıyla paylaştı. Ünlü oyuncunun sempatik halleri çok beğenildi.

Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayı Murat Kurum'dan tv100'e özel demeç: İstanbul'un sorunlarını ortaya koyup çözümlerimizi sunmaya devam edeceğiz

İBB Başkan Adayı Kurum'dan tv100'e özel demeç!

tv100'ün gündemi belirleyen programı Gürkan Hacır'la Taksim Meydanı'na konuk olan İletişimci-Yazar Ferhat Murat, Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayı Murat Kurum'un tv100'e özel olan açıklamasını ekranda aktardı. Kurum, tv100'e özel verdiği demeçte "Biz 'Sadece İstanbul' dedik ve İstanbul'un sorunlarını ortaya koyup çözümlerimizi sunmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Sent Antuan Kilisesi'nde görkemli atmosfer: Kilise, yüzlerce mumla aydınlatılan konsere ev sahipliği yaptı

Sent Antuan Kilisesi'nde görkemli atmosfer

İstanbul'un en ünlü kiliselerinden biri olan Sent Antuan Kilisesi, yüzlerce mum eşliğinde dinleyicilerine unutulmaz anlar yaşatan Musicandle Concerts'i ağırladı.

İnci Taneleri'nin Dilber'i Hazar Ergüçlü, dizi setinden paylaşım yaptı: Oyuncunun sempatik hali çok beğenildi!

Hazar Ergüçlü, dizi setinden paylaştı!

'İnci Taneleri' dizisinde hayat verdiği 'Dilber' karakteriyle ününe ün katan Hazar Ergüçlü, dizi setinden paylaşım yaptı.